Οι Εκπαιδευτικοί του σχολείου μας για τη σχολική χρονιά 2015-2016
Διευθύντρια: Αρβανιτάκη Σουλτάνα
Τάξεις – Ειδικότητες
Α΄ τάξη: Γεωργούδη Δήμητρα
Β΄ τάξη: Γώγογλου Σοφία
Γ΄ τάξη: Χαραλαμπίδου Σοφία
Δ΄ τάξη : Σαρόγλου Αναστασία
Ε΄ τάξη: Παρτινούδης Αθανάσιος
ΣΤ΄ τάξη: Μπέης Χρήστος
Ολοήμερο: Αρβανίτης Δημήτρης
Τμήμα Υποδοχής: Μητακίδης Σταύρος
Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης: Δροσίδου Λαμπρινή
Γυμναστική: Πετρίδης Αναστάσιος
Γυμναστική: Πετρίδης Αναστάσιος
Αγγλικά: Βασιλειάδου Ιωάννα
Γερμανικά: Δαγλίδου Χρυσούλα
.....................................................
.....................................................
Οι Εκπαιδευτικοί του
σχολείου μας για τη σχολική χρονιά 2014-2015
Διευθύντρια: Αρβανιτάκη Σουλτάνα
...................................................
Διευθύντρια: Αρβανιτάκη Σουλτάνα
Τάξεις – Ειδικότητες
Α΄ τάξη: Γώγογλου Σοφία
Β΄ τάξη: Χαραλαμπίδου Σοφία
Γ΄ τάξη: Κατσαντούρας
Χρήστος
Δ΄ τάξη : Μπέης Χρήστος
Ε΄ τάξη: Κουρούδη Ανθούλα
ΣΤ΄ τάξη: Γεωργούδη Δήμητρα
Ολοήμερο: Παρτινούδης Αθανάσιος
Τμήμα Υποδοχής: Τοροσίδου Γεωργία
Εκπαιδευτικός Παράλληλης Στήριξης: Αγγελούδης Παύλος
Γυμναστική: Πετρίδης Αναστάσιος
Γυμναστική: Πετρίδης Αναστάσιος
Αγγλικά: Μουρδικούδη Κατερίνα
Γερμανικά: Δαγλίδου Χρυσούλα
...................................................
Οι Εκπαιδευτικοί του
σχολείου μας για τη σχολική χρονιά 2013-2014
Διευθύντρια: Αρβανιτάκη
Σουλτάνα
Τάξεις – Ειδικότητες
Α΄ τάξη: Σακκοπούλου Ευφροσύνη
Β΄ τάξη: Σαρόγλου Αναστασία
Γ΄ τάξη: Μπέης Χρήστος
Δ΄ τάξη : Γεωργούδη Δήμητρα
Ε΄ τάξη: Αρβανίτης Δημήτρης
ΣΤ΄ τάξη: Κατσαντούρας
Χρήστος
Ολοήμερο: Παρτινούδης Αθανάσιος
Τμήμα Υποδοχής: Παρασχίδου
Αγγελική
Γυμναστική: Πετρίδης
Αναστάσιος
Αγγλικά: Μπρίκα Χριστίνα
Γερμανικά: Δαγλίδου Χρυσούλα
Μουσική: -
Πληροφορική: -
..............................
Οι Εκπαιδευτικοί του
σχολείου μας για τη σχολική χρονιά 2012-2013
Διευθύντρια: Αρβανιτάκη Σουλτάνα
Τάξεις – Ειδικότητες
Α΄ τάξη: Σαρόγλου Αναστασία
Β΄ τάξη: Κουρούδη Ανθούλα
Γ΄ τάξη: Γεωργούδη Δήμητρα
Δ΄ τάξη : Χαραλαμπίδου Σοφία
Ε΄ τάξη: Αρβανίτης Δημήτρης
ΣΤ΄ τάξη: Μπέης Χρήστος
Ολοήμερο: Κατσαντούρας Χρήστος
Τμήμα Υποδοχής: Παρασχίδου Αγγελική
Γυμναστική: Πετρίδης Αναστάσιος
Αγγλικά: Βασιλειάδου Ιωάννα
Γερμανικά: Παπαδοπούλου Αγοραστή
Μουσική: -
Πληροφορική: -
...............................
Οι Εκπαιδευτικοί του
σχολείου μας για τη σχολική χρονιά 2011-2012
Διευθύντρια: Αρβανιτάκη Σουλτάνα
Τάξεις – Ειδικότητες
Α΄ τάξη: Κουρούδη Ανθούλα
Β΄ τάξη: Σαρόγλου Αναστασία
Γ΄ τάξη: Χαραλαμπίδου Σοφία
Δ΄ τάξη : Γεωργούδη Δήμητρα
Ε΄ τάξη: Αρβανίτης Δημήτρης
ΣΤ΄ τάξη: Μπέης Χρήστος
Ολοήμερο: Κατσαντούρας Χρήστος
Τμήμα Υποδοχής: Γώγογλου Σοφία
Γυμναστική: Πετρίδης Αναστάσιος
Αγγλικά: Βασιλειάδου Ιωάννα, Φωτιάδου Μαρία
Γερμανικά: Δαγλίδου Χρυσούλα
Μουσική: Καρανικολαΐδου Μαρία, Μπουντουρέλη Αμαλία
Πληροφορική: Χριστοφορίδης Νίκος